Menu

O firmie

„Elektro-System”

     Hurtownia Elektrotechniczna prowadzi działalność gospodarczą od 1998 roku. Firma Nasza jest jedną z największych hurtowni dystrybucyjnych w branży elektrotechnicznej w Wągrowcu. Prowadzimy sprzedaż hurtową jak i detaliczną szerokiego asortymentu materiałów elektrycznych, elektrotechnicznych i oświetleniowych, proponując miedzy innymi kable i przewody, aparaturę modułową, osprzęt elektroinstalacyjny, oświetleniowy, źródła światła, obudowy i rozdzielnie elektryczne, narzędzia i elektronarzędzia.

     Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowana kadra techniczna oraz wysoka pozycja rynkowa, pozwalają na profesjonalną obsługę klientów, którymi są zarówno detaliści, firmy elektroinstalacyjne jak i duże firmy przemysłowo-budowlane. Posiadamy w sprzedaży zarówno ofertę produktów ze średniej półki cenowej i jakościowej, jak i wysokiej, dla wymagających klientów, a także tanich, o niższej jakości. Jesteśmy nastawieni na szerokie spektrum odbiorców. Istotnym faktem jest to, że naszymi dostawcami sprzedawanych artykułów są renomowani producenci z kraju i zagranicy, co sprawia, że proponowany przez Nas towar jest najwyższej jakości. Jesteśmy w nieustannym trendzie wzbogacania i urozmaicania swojej oferty o najnowocześniejsze produkty, a także zwiększamy oferty każdej z grup produktowych, tak aby dostosować je do zróżnicowanych kręgów odbiorców.

     Głównym celem hurtowni jest sprostanie wymogom Klienta, umożliwiają nam to wysokie stany magazynowe i sprawnie zorganizowany system dostaw. Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta i mogą Państwo być pewni, że każde zamówienie zawsze realizowane jest z jak największą starannością i w możliwie jak najkrótszym terminie. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z Klientami będzie równie pomyślna jak dotychczas. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia i współpracy.

Więcej w tej kategorii: Oferta »
Powrót na górę